üretim

Hisarlı Dokuma Baskı Boya San Tic Ltd dünyaca ünlü birçok moda devinin ve markanın başarısında rol oynayan gizli kahramanlardandır. Müşterimizin konumu ne olursa olsun, hizmet anlayışımız asla değişmez. Markanızı hem yerel hem de evrensel trendlerin ötesine taşıyacak güçtedir.

Üretim sürecimizin her aşamasında uyguladığımız kontrolün, sunduğumuz hizmetin kalite ve başarısında çok büyük etkisi vardır. Bir diğer unsur ise büyük miktarlar ile yalnızca birkaç metrelik siparişleri verimlilik, hız ve kalite ilkesiyle aynı hız ve serilikle teslim etmemizdir.

Uzmanlık alanımız iplik boyalı, baskılı ve düz boyalı dokuma kumaş üretimidir. 10.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesisimiz ve fason üreticilerimiz ile aylık 1.000.000 mt mamul kumaş üretim kapasitesine sahibiz. Pamuk, keten, viskon, tencel ve karışımlarından dokuduğumuz kumaşları, baskı, boya ve farklı apre çeşitleri ile markanızın kalitesine ve özgünlüğüne katkı sağlıyoruz.

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamamızı sağlayan unsurların başında, müşteri odaklı çalışmamız ve bize özel  üretim – hizmet  sistemimiz gelmektedir.